آموزش تنظیم رنگ دلخواه پیشخوان وردپرس

آموزش تنظیم رنگ دلخواه پیشخوان وردپرس

یک ویژگی‌ که اخیرا به وردپرس اضافه شده است، امکان انتخاب رنگ بندی و استایل دلخواه برای پیشخوان وردپرس می‌باشد که با استفاده از بخش ویرایش پروفایل، هر کاربر خواهد توانست تا رنگ بندی دلخواه خود را برای نمایش پیشخوان وردپرس انتخاب نماید. حال در این مطلب قصد داریم قطعه کدی را به شما معرفی کنیم که خیلی سریع بتوانید تنظیم رنگ دلخواه پیشخوان وردپرس را برای کاربرانی که عضو وبسایت شما می‌شوند، اعمال کنید. با وردپرس فور یو همراه باشید.

آموزش تنظیم رنگ دلخواه پیشخوان وردپرس

برای شروع می‌بایست وارد قسمت ویرایشگر قالب سایت خود شده و قطعه کد زیر را در مکان مناسبی از فایل functions.php قالب خود قرار دهید و سپس آن را ذخیره کنید.

 

همانطور که در قطعه کد بالا می‌بینید، با افزودن این کد طرح و رنگ بندی که مورد نظرتان می‌باشد برای کاربرانی که به تازگی در سایت ثبت نام کرده اند نمایش داده خواهد شد، اما برای اینکه برای اعضای قبلی سایت هم این تغییرات اعمال شود لازم است مجوز تغییر دادن رنگ بندی را به کاربران خود ندهید. برای این منظور ما قطعه کد دیگری را به شما معرفی می‌کنیم که با اضافه کردن آن به فایل فانکشن قالب، می‌توانید امکان انتخاب رنگ دلخواه پیشخوان وردپرس را برای کاربران غیرفعال کنید.

 

اکنون همانطور که در تصویر زیر می‌بینید پیشخوان وردپرس شما برای همه به رنگ دلخواهتان درآمده و امکان تغییر رنگ برای کاربران حذف شده است.

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *