Volume Scheduler تنظیم میزان صدای اندروید در زمان های خاص

Volume Scheduler تنظیم میزان صدای اندروید در زمان های خاص

بسیار پیش آمده که در مکان های متفاوتی که حضور داریم، گوشی موبایل ما گاه و بیگاه زنگ بزند. گاهی در جلسه و یا جایی هستیم که گوشی را باید در حالت سایلنت قرار دهیم. شاید برخی گوشی ها از این امکان برخوردار باشد که برنامه ریزی زمانی به آنها بدهیم تا در ساعات خاصی زنگ نزند و بی صدا بماند اما بسیاری از گوشی ها این ویژگی را ندارند و برای این کار یعنی میزان صدا اندروید باید برنامه هایی را دانلود کنیم که در زمان های خاصی از هفته یا ماه به صورت خودکار کار کنند. در این مقاله با معرفی و آموزش یک اپلیکیشن کاربردی در خدمت شما هستیم. با وبسایت آموزشی وردپرس فور یو همراه باشید.

Volume Scheduler تنظیم میزان صدای اندروید در زمان های خاص

اگر بخواهیم سطح صدای پیش فرض گوشی را تغییر دهیم، می توانیم از روش هایی مانند افزایش صدای اسپیکر  و هدفون گوشی استفاده کنیم. اما برنامه ای وجود دارد که می توان از قبل صدای زنگ گوشی اندروید را در مکان های خاصی کم و زیاد کند. برنامه Volume Scheduler این امکان را برای کاربران اندروید فراهم کرده است.

نصب و آموزش اپلیکیشن Volume Scheduler

در ابتدا Volume Scheduler را دانلود کنید و بر روی دستگاهی که میخواهید از آن استفاده کنید (گوشی یا تبلت) نصب کنید. (در انتهای این مطلب لینک دانلود اپلیکیشن وجود دارد)

در مرحله دوم مطمئن شوید که اپلیکیشن Volume Scheduler فعال شده باشد. پس از آن در منو اصلی اشاره را به سمت راست بکشید. در این مرحله دو گزینه Office و Home روشن می شود. برای اینکه گوشی خود را برای زنگ زدن تنظیم کنید، روی دکمه + پایین صفحه لمس کنید تا پروفایل جدید شما ساخته شود. اما پیشنهاد میکنیم که همان دو گزینه موجود در صفحه را مطابق آنچه نیاز دارید ویرایش کنید.

نصب و آموزش اپلیکیشن Volume Scheduler
01 نصب و آموزش اپلیکیشن Volume Scheduler

در این بخش امکان این را دارید که نام پروفایل خود را عوض کنید. بر روی گزینه Volume Profile ضربه بزنید تا پس از آن ولوم را برای هریک از پروفایل های فعال تعیین کند. همچنین می تواند موسیقی دلخواه خود را برای اعلان و یا زنگ گوشی مشخص کنید.

نصب و آموزش اپلیکیشن Volume Scheduler
02 نصب و آموزش اپلیکیشن Volume Scheduler

در این مرحله صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید تا در بخش Schedule Settings زمان دقیق این پروفایل که باید فعال شود را تعیین کنید. شما می توانید هر روز از هفته را انتخاب کنید. در این بخش اگر گزینه  Show popup and ask before applying on schedule time را فعال کنید، هیچوقت صدا اندروید شما تغییر نمی کند و هر بار پیش از تغییر از شما مجوز تغییر صدا خواسته می شود.

آموزش اپلیکیشن Volume Scheduler
03 نصب و آموزش اپلیکیشن Volume Scheduler

با پایان این مرحله خارج شوید و درصورت نیاز پروفایل دیگری بسازید. در آخر باید پروفایلی داشته باشید تا صدا را در مکان های مختلف تغییر دهد. دقت کنید هرگز صدا را دستی تنظیم نکنید و مطمئن باشید صدای اندروید به صورت خودکار تنظیم شده است و نیازی به دستکاری ولوم نیست.

[stextbox id=”read” direction=”rtl”]در وردپرس فور یو بخوانید:

معرفی و بررسی ES File Explorer بهترین فایل منیجر اندروید

[/stextbox]

 

با انجام این مراحل دیگر صدای مزاحمی از موبایل شما خارج نمی شود. خیالتان راحت! امیدواریم این اپلیکیشن اندروید نیازهای شما را برطرف کند.

دانلود اپلیکیشن Volume Scheduler

[stextbox id=”download” direction=”rtl”]

ورژن ۱٫۴

Download – 3MB

قابل نصب به روی اندروید نسخه ۴٫۱ به بالا

»» دانلود از گوگل پلی: Volume Scheduler

[/stextbox]

منبع: wp4u.ir

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *