آموزش مشاهده لیست بلاک تلگرام

آموزش مشاهده لیست بلاک تلگرام

حتما برایتان پیش آمده تا کاربری را به هر دلیلی در تلگرام بلاک کنید. آیا از خودتان پرسیده اید که کسانی که بلاک می‌کنید چه می‌شوند؟ در جواب این سوال باید بگوییم که کاربران بلاک شده درون لیستی قرار می‌گیرند که اصطلاحا به آن لیست Blocked Users می‌گویند. اما شاید بپرسید این لیست در کجا قرار دارد؟! در ادامه قصد داریم تا آموزش مشاهده لیست بلاک تلگرام را با هم بررسی کنیم. با وبسایت آموزشی وردپرس فور یو همراه باشید.

آموزش مشاهده لیست بلاک تلگرام

اینکه بتوانید مزاحمان خود را در تلگرام بلاک کنید، یکی از ویژگی‌های خوب این پیامرسان می‌باشد. در مطالب قبلی آموزش بلاک کردن در تلگرام را با هم بررسی کرده بودیم و حال می‌خواهیم ببینیم سرنوشت کسانی که بلاک می‌کنیم چه می‌شود؟! برای دیدن لیست بلاک شده‌ها باید مراحل زیر را طی کنید:

  1. ابتدا وارد برنامه تلگرام شوید.
  2. سپس وارد قسمت تنظیمات یا Settings شوید.
  3. حال به دنبال گزینه Privacy & Security باشید و آن را انتخاب نمایید.
  4. در این مرحله وارد قسمت Blocked Users شوید.
  5. اکنون لیست کاربران بلاک شده را مشاهده خواهید کرد.

    آموزش مشاهده لیست بلاک تلگرام
    لیست کاربران بلاک شده تلگرام
  6. اگر می‌خواهید فرد یا افراد جدیدی را به این لیست اضافه کنید می‌توانید از آیکون به علاوه بالای صفحه سمت راست استفاده کنید.

[stextbox id=”read” direction=”rtl”]در وردپرس فور یو بخوانید:

آموزش اضافه کردن استاتوس در تلگرام

[/stextbox]

با پشت سر گذاشتن این مراحل خیلی راحت به لیست بلک شده‌ها در تلگرام دست پیدا می‌کنید و می‌توانید افراد بیشتری را بلاک کنید یا کاربرانی که بلاک شده‌اند را آنبلاک کنید. امیدواریم این آموزش تلگرام مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.

منبع: wp4u.ir

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *