آموزش ساخت پس زمینه دلخواه در استوری اینستاگرام

آموزش ساخت پس زمینه دلخواه در استوری اینستاگرام

چگونه پس زمینه استوری اینستاگرام را تغییر دهیم؟ از زمانی که استوری اینستاگرام به این برنامه اضافه شده است توجه کاربران بیشتری را به خود جلب کرده است و کاربران معمولا و به طور روزانه از این ویژگی استفاده می‌کنند. حتما شما هم از این قابلیت اینستاگرام استفاده کرده‌اید و عکس‌های خود را از طریق آن به اشتراک گذاشته‌اید اما ممکن است بخواهید متنی را در استوری بگذارید و نتوانید پس زمینه رنگی و خالی موردنظرتان را داشته باشید و نیاز داشته بباشید تا به ساخت بکگراند دلخواه در استوری اقدام کنید.. در این مطلب قصد داریم به شما ساخت پس زمینه دلخواه در استوری اینستاگرام را آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

 

آموزش ساخت پس زمینه دلخواه در استوری اینستاگرام

چگونه پس زمینه استوری اینستا رو عوض کنیم؟ اکثر کاربران برای اشتراک گذاری یک متن در استوری به پس زمینه خالی نیاز دارند که معمولا آن را با روش‌های غیر اصولی به وجود می‌آورند. مثلا برای ساختن تصویر مشکی انگشت خود را جلوی لنز دوربین گرفته و در حالتی که صفحه سیاه شده است اقدام به گرفتن عکس می‌کنند! ولی خبر خوش این است که می‌توان پس زمینه‌ای با رنگ دلخواهتان و به صورت خالی ساخت. ضمن اینکه تغییر رنگ پس زمینه استوری آیفون تفاوت چندانی با تغییر رنگ پس زمینه استوری اندروید ندارد.

بیشتر بخوانید: آموزش بی صدا کردن استوری اینستاگرام

 

نحوه ساخت پس زمینه در استوری

برای داشتن پس زمینه موردنظرتان یک عکس معمولی بگیرید. حال آیکن مداد را لمس کنید و رنگی که می‌خواهید پس زمینه نوشته شما باشد را انتخاب نمایید. حال باید انگشتتان را حدود ۳ ثانیه روی صفحه نگه دارید تا کل صفحه به آن رنگی که انتخاب کرده‌اید دربیاید.

آموزش ساخت پس زمینه دلخواه در استوری اینستاگرام

تغییر رنگ پس زمینه استوری اینستاگرام

 1. تغییر رنگ پس زمینه استوری اینتساگرام به یک رنگ ثابت
  برای شکستن قید رنگ پیش‌فرض می‌توانید با تغییر پس‌زمینه استوری اینستاگرام به رنگ ثابت شروع کنید، عملکردهای ویرایش عکس در اینستاگرام به شما اجازه می‌دهند رنگ پس‌زمینه را تغییر دهید.
  برای تغییر پس زمینه استوری اینستاگرام به رنگ ثابت مراحل زیر را دنبال کنید:
  ۱- استوری اینستاگرام را باز کنید و یک عکس بگیرید.
  ۲- برای شروع روی آیکون براش کلیک کنید.
  ۳- رنگی را که دوست دارید انتخاب کنید و چند ثانیه روی صفحه بزنید، می‌توانید رنگ پس‌زمینه را تغییر دهید.
  ۴- اگر رنگ ارائه شده به طور پیش‌فرض را دوست ندارید، می‌توانید هر رنگی را برای چند ثانیه فشار داده و بزنید. پالت رنگی ظاهر می‌شود که در آن می‌توانید رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 2. پس‌زمینه استوری اینستاگرام خود را به رنگی طیفی (گرادیانت) تغییر دهید.
  گاهی اوقات ممکن است رنگ پس‌زمینه ثابت در استوری اینستاگرام شما پاسخگوی نیازهای شما نباشد. در اینجا با شما به اشتراک می‌گذاریم که چگونه پس زمینه استوری اینستاگرام خود را به گرادیانت تغییر دهید تا پس‌زمینه خود را از دیگران متفاوت کنید.
  ۱- استوری اینستاگرام را باز کنید و یک عکس بگیرید.
  ۲- برای گزینه‌های ویرایش بیشتر روی Aa بزنید.
  ۳- روی دایره و فیلتر بالای صفحه کلیک کنید و رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  ۴- متن و استیکر را به استوری اینستاگرام خود اضافه کنید و استوری خود را پست کنید.
 3. پس زمینه استوری اینستاگرام خود را شفاف (ترنسپرنت) کنید.
  اگر می‌خواهید محتوای خود را برجسته کنید و روی آنچه در استوری اینستاگرامتان مهم است تمرکز کنید، می‌توانید پس‌زمینه استوری اینستاگرام خود را شفاف کنید.
  ۱- استوری اینستاگرام را باز کنید و یک عکس بگیرید.
  ۲- برای شروع روی آیکون براش کلیک کنید.
  ۳- گزینه سوم را انتخاب کنید.
  ۴- روی هر رنگی فشار دهید و چند ثانیه روی صفحه ضربه بزنید تا یک پس‌زمینه شفاف استوری اینستاگرام دریافت کنید.
  ۵- متن و استیکر را به استوری اینستاگرام خود اضافه کنید و استوری خود را پست کنید.

با انجام مراحل بالا توانستید به سادگی پس زمینه خالی و رنگی موردنظرتان را در استوری ایجاد کنید. امیدواریم این آموزش اینستاگرام برایتان مفید و کاربردی بوده باشد. از اینکه همراه ما هستید از شما بینهایت سپاس گزاریم.

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *